HomeReviewsProductThe SurvivalKey – Product Review

Comments

The SurvivalKey – Product Review — 3 Comments

  1. Pingback: The Ultimate Survival Keychain : SURVIVALKEY

  2. Pingback: THE ULTIMATE SURVIVAL KEYCHAIN | SHTF R U Ready?

  3. Yes this is right,Let price be x So For store A Price of one jar will be .9xFor Store BHe is giving 6 jar at cost of five so proce of one jar5x/6so final eqtiuaon will be Store B=Store A(5x/6)6+1.18=.9x*65x+1.18=5.4xx=1.18/.4x=2.95so one jar will cost 2.95

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 × 1 =